poniedziałek, 16 września 2019

30-dniowe Wyzwanie Fantastyczne.
Dzień 16: Fantastyczna technologia, która powinna istnieć?

Fantastycznych technologii, które powinny istnieć jest pewnie tyle ile fantastycznych światów wykreowanych przez autorów i prawdopodobnie każdy wskazałby coś innego.

3 dnia 30-dniowego Wyzwania Fantastycznego napisałem kilka słów o cyklu Gamedec autorstwa Marcina Sergiusza Przybyłka i to właśnie w tym uniwersum szanowne państwo-draństwo znajduje się maszyna Petra. Nazwa powstała wskutek połączenia wyrazów Personal oraz Trainer  i oznacza aparat uczący w przyspieszonym tempie praktycznie wszystkich umiejętności umysłowo-motorycznych.
Potrzebujesz prawo jazdy na eggcar (tak na Gai nazywa się pneumobile)? Wystarczy iść na kurs podczas którego wszystkie wiadomości o kierowaniu takim pojazdem bądź o pilotowaniu go są przekazywane przez urządzenie zwane Petra w ciągu kilku dukili.
- fragment recenzji książki "Gamedec. Zabaweczki. Błyski"
Wprowadzenie do 30-dniowego Wyzwania Fantastycznego znajdziecie TUTAJ.Będzie mi miło jeśli pozostawicie po sobie komentarz i udostępnicie ten post. Jeśli chcecie postawić mi kawę przycisk DONATE znajduje się poniżej.
I will be happy if you leave comments and share this post with friends. If you want to put me a coffee DONATE button is below.

 

Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE i wesprzeć projekt za pośrednictwem strony patronite.pl.

A więcej o moim udziale na patronite.pl znajdziecie TUTAJ.
You can also become Patrons of DansE MacabrE and support the project through the patronite.pl website.

And more about my participation at patronite.pl can be found HERE.


Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza