sobota, 21 września 2019

30-dniowe Wyzwanie Fantastyczne.
Dzień 21: Turnieje, konwenty czy mroki piwnicy?

Grami fabularnymi, a później grami bitewnymi na poważnie zainteresowałem się w 1996 roku i do 2016 roku nieobce były mi mroki piwnicy czy innych poddaszy, gdzie spotykaliśmy się na sesje czy później na bitwy.

W 2016 roku (o czym opowiedziałem Miczowi w udzielonym kilka miesięcy temu wywiadzie) w Innym Wymiarze w Katowicach zorganizowałem pierwszy turniej Warheim FS - Piekło Pocztowe, co było swoistym pierwszym wyjściem z mroku.

Z kolei pierwszym konwentem na którym się pojawiłem był organizowany przez Tomka Konwent gier bitewnych Ragnarok, w czasie którego powinien także w marcu 2020 odbyć się turniej Warheim FS.

W powyższego można więc wysnuć wniosek, że jestem raczej mało konwentowo-turniejowym bywalcem, ale mam nadzieję, że z biegiem czasu się to zmieni.

Wprowadzenie do 30-dniowego Wyzwania Fantastycznego znajdziecie TUTAJ.Będzie mi miło jeśli pozostawicie po sobie komentarz i udostępnicie ten post. Jeśli chcecie postawić mi kawę przycisk DONATE znajduje się poniżej.
I will be happy if you leave comments and share this post with friends. If you want to put me a coffee DONATE button is below.

 

Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE i wesprzeć projekt za pośrednictwem strony patronite.pl.

A więcej o moim udziale na patronite.pl znajdziecie TUTAJ.
You can also become Patrons of DansE MacabrE and support the project through the patronite.pl website.

And more about my participation at patronite.pl can be found HERE.


Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza